Djelovi više opština sjutra bez struje
Djelovi više opštinE sjutra će biti bez struje zbog ugradnje novih brojila, radova na mreži i revitalizacije energetskih objekata, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).
U Nikšiću, od osam do 18 sati, struju neće imati Zaslap i Nudo, od osam sati i 30 minuta do 17 sati, svi potrošači iz Golije, a od osam do 16 sati Miljanići.
U Plužinama, od osam sati i 30 minuta do 16 sati i 30 minuta, bez struje biće Unač, Repetiror Unač,Trsa, Podmilogora, Nedajno, Lica, Pišče ,Boričje, Boričko Brdo, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica, Bezuje i Mala Crna Gora.

