Uspješna saradnja škola iz Nikšića i Kule
Profesori Ekonomsko – ugostiteljske škole Nikšić su u nedjelju, 23.juna posjetili partnersku Ekonomsko-trgovinsku školu u Kuli. Saradnja ove dvije škole datira od 2011.godine, a tokom posljednjih godinu dana je intezivirana. Nakon srdačnog dočeka, direktori škola Marina Džakula i Zoran Drljević su potpisali sporazum o saradnji. Škole će u narednom periodu razvijati projekte omladinske razmjene učenika, projekte mobilnosti i edukacije nastavnika, razmjenjivati iskustva i inovacije u nastavi itd. Nakon posjete školi i potpisivanja sporazuma o saradnji, organizovano je zabavno veče za profesore obje škole u obližnjoj Vinariji „Milisavljević“.

