Trenutno u Nikšiću
Posle kiše ide sunce, tako i bi danas u Nikšiću. Sad je lijepo i sunčano.
Nikšićka djeca danas su u školama da bi za praznike imala više dana za odmor.
Tromjesječje bilo, ima i zadovoljnih i nezadovoljnih. Nekome kriva učitejica, nekome nastavnik. Njima krivi đaci. Uvjek ista priča.
Iskoristite lijep dan za šetnju i odmor. Portal Mladi Nikšića je uz vas!


