Trenutno u Nikšiću

Posle kiše ide sunce, tako i bi danas u Nikšiću. Sad je lijepo i sunčano.

Nikšićka djeca danas su u školama da bi za praznike imala više dana za odmor.

Tromjesječje bilo, ima i zadovoljnih i nezadovoljnih. Nekome kriva učitejica, nekome nastavnik. Njima krivi đaci. Uvjek ista priča.

Iskoristite lijep dan za šetnju i odmor. Portal Mladi Nikšića je uz vas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *