Omladinci fudbalskog kluba Sutjeske savladali su juče ekipu Lovćena ubjedljivim rezultatom 8:0 u utakmici 8. kola crnogorske Omladinske lige.

Nakon ubjedljive pobjede u prošlom kolu u gostima protiv Petrovca rezultatom 0:5, izabranici Željka Radulovića nastavili su u svom ritmu i deklasirali cetinjski Lovćen.

Sutjeska je odlično startovala utakmicu, pa je već u 10. minutu sjajni Filip Vorotović postigao vodeći gol za svoj tim. Tri minuta kasnije Nikola Popović je udvostručio prednost, pa su u nastavku poluvremena igrali rasterećeno, jer su imali dosta zaliha u odnosu na nespremni tim Lovćena. Do kraja poluvremena u listu strijelaca upisao se i Nemanja Nikolić i sa rezultatom 3:0 se otišlo na odmor.

Početak drugog poluvremena nije donio značajnije promjene jer već u 47. minutu Bojan Vukićević postiže četvrti gol za Sutjesku. Međutim, to nije bio kraj muke za izabranke Nebojše Vojvodića koji su u nastavku poluvremena primili još četiri gola. (Bojan Vukićević 66., Nikola Cimbaljević 71., Matija Stanjević 74. 84. minut)

Za tim Sutjeske nastupili su: Filip Vorotović, Nikola Popović, Nemanja Nikolić, Bojan Vukićević, Matija Stanjević, Đorđije Đedović, Danilo Pavićević, Darko Nikolić, Marko Đurđević, Aleksa Đurković, Jovan Radonjić, dok su za poraženi tim igrali: Božidar Đurović, Vido Petričević, Marko Sekulić, Mašan Vujović, Vasilije Nenezić, Mirko Latković, Nikola Vukić, Joko Jabučanin, Ilija Ivanović, Stevan Rudović i Božidar Bujiša.

U sledećem kolu Sutjeska ide u gostima Grblju, dok će Lovćen ugostiti ekipu Budućnosti.