Rukometašice R.K. “Trebjesa” savladala je sinoć ekipu Danilovgrada sa 41:19 (14:6).

Iako bez nekoliko prvotimki, odličnom odbranom i brzom tranzicijom u napadu, Trebjesa je već na startu uspjela da se rezultatski “odlijepi”, pa na poluvremenu ima osam golova prednosti.

Na golu odlična golmanska trojka Gezović, Raičević, Nikolić, koje su imale punu podršku od svojih saigračica, pa su prvi gol primile tek u 15. minutu igre.

U odbrambenim zadacima prednjacile su Dukić, Bećirović, Ašanin i Peković, dok su se u napadu istakle kapiten Blečić sa čak 13 golova, Peković, koja je postigla sedam, Ašanin je precizna bila pet puta, dok su se Dukić i Lalatović po četiri puta upisale u listu strijelaca.

Gezović je na golu imala 21 odbranu (od čega dva sedmerca), dok je Staša Raičević imala deset uspješnih intervencija uz 2 sedmerca.

RK Trebjesa : Gezović 21 odbrana (2 sedmerca), Raičević 10 odbrana (2 sedmerca), Nikolić 3 odbrane, Blečić 13, Lalatović 4, Vujačić 2, Peković 7, Dukić 4, Ćiraković 1, Milović Tamara 1, Milović Tatjana 2, Đurišić 1, Vujović, Bećirović 2, Ašanin 5 .