RK Trebjesa

Rukometašice Trebjese savladale ekipu ORK Rudar u utakmici šestog kola Prve ženske rukometne lige. U meču punom preokreta i borbenosti na obje strane bolje su se snašle medvjedice i zasluženo su slavile.

“Trebjesa je bolje otvorila meč i u 15 minutu imala četiri gola prednosti 10 :6. Par tehničkih grešaka i igru sa igračem manje ekipa Rudara koristi i 29. minutu prilazi na samo gol zaostatka (11:10). Drugo poluvrijeme bolje otvara ekipa Rudara prvi put vodi na meču ,ali tada su medvjedice zaigrale bolje u odbrani i raznovrsnije u napadu i do kraja meča uvećavale svoju prednost za konačnih 26 : 22 . U redovima Trebjese Pandurević je na golu imala 12 uspješnih intervencija uz jedan obranjeni sedemerac, dok su u napadu šuterski raspoložene bile Burić Sara sa 8, Blečić Sara sa 6, Miljanić Dajana sa četiri gola. U protivničkom timu Ražnatović, Vukčević i Marković postigle su po tri gola. Sara Burić je izabrana za igračicu utakmice”, kazali su iz kluba.