Fudbaleri Sutjeske odigrali su neriješeno sa ekipom Dečića (1:1), u okviru 18. kola Telekom Prve lige.

Nastavak sezone na stadionu “kraj Bistrice”, donio je veliku borbu dva tima, u kojoj je viđeno puno šansi, ali ne i veći broj golova.

Nikšićani su poveli već u 15. minutu, a vodeći pogodak postigao je Stevan Kovačević.
Sutjeska je do kraja poluvremena imala više šansi, ali nije iskoristila priliku da uveća prednost.

Ekipa Dečića bila je bolji rival u nastavku, a kazna domaćoj ekipi zbog neiskošćenih šansi stigla je u 75. minutu, kada je vezni igrač Tuzana Đuranović postigao izjednačujući gol.
Sutjeskoj je ovo bio osmi remi u sezoni, kojim su pokvarili odličan utisak sa priprema za nastavak takmičenja, na kojima su bilježili ubjedljive pobjede.