Košarkaši Sutjeske, poraženi su večeras, u dvorani S.C.”Nikšić” od zagrebačke Cibone 68:80.

Potpuno izjednačena borba, vodila se, skoro pune tri četvrtine, međutim izlazak Pavlićevića sa pet faulova, doveo je do velikog pada domaćih u završnici meča.

U prvom poluvremenu, ni jedna ekipa nije uspijevala da se odvoji na preko četiri poena razlike, ali je u poslednjem periodu igre bilo 9:18 za goste.

12065840_968659749872726_5305609185452558591_n

Najefikasniji u poraženom sastavu bili su Albijanić i Pavlićević sa 16, odnosno 13 poena.

U pobjedničkoj ekipi čak četvorica igrača bila su dvocifrena.

Džejms Florens postigao je 26 poena, a pratili su ga Ante Žižić sa 21, Jagodić Kuridža sa 15, i Nebojša Joksimović sa deset poena.

Sutjeska u narednom kolu gostuje ekipi Krke, a 23. novembra u Nikšić dolazi Crvena zvezda Telekom.