Fudbaleri Sutjeske savladali su u okviru 20. kola Prve crnogorske lige, na svom terenu, ekipu Iskre rezultatom 2:1.

Nikola Rakojević debitovao je pobjedom u svom četvrtom mandatu na klupi Sutjeske , a domaći fudbaleri su pred svojim navijačima prekinuli negativan niz koji su imali u nastavku sezone.

Utakmica u Nikšiću nije bila laka, već su domaći morali dobro da se pomuče kako bi stigli do tri željena boda.

Sutjeska nije počela meč kako je željela, napadački, već je morala da se brani od stalnih napada Danilovgrađana. Gosti su igrali bolje i u 26. minutu poveli, golom Rodoljuba Paunovića.

Vođstvo Iskre motivisalo je Nikšićane da zaigraju bolje u nastavku, što su i učinili. Izjednačenje je stiglo svega desetak minuta kasnije, kada je Stevan Kovačević iz jedanaesterca postigao pogodak.

Sutjeska je nastavila sa dobrom igrom i uspjela da u potpunosti preokrene rezultat, autogolom Željka Krstovića u 79. minutu. Domaći su do kraja uspjeli da sačuvaju prednost i ostvare važnu pobjedu u borbi za evropska takmičenja.