U okviru 7. kola Prve ženske košarkaške lige košarkašice Jedinstva su odnijele čitav plijen u duelu sa ekipom Rolinga. Dobro su počele gošće i već na kraju prve četvrtine imale prednost (10:15). U drugoj četvrtini istim tempom su nastavile gošće i na poluvremenu stvorile solidnu zalihu (22:33). U trećoj četvrtini furiozna igra Rolinga, tako da su uspjele da anuliraju zaostatak i izjednače na (37:37).

Ipak, uporne Bjelopoljke uspjele su strpljivom igrom da dođu do pobjede za konačnih 50:46. Najefikasnija u ekipi Jedinstva bila je Kristina Madžgalj sa 16 poena i 10 skokova, pratila ju je Mirjana Mandić sa 13 poena i skokova, a imala je još 6 asistencija. Dvocifrena je još bila Elma Muradbašić sa 11 pogodaka.

U ekipi Rolinga sjajna je bila Teodora Sarić sa 17 poena i čak 18 skokova, 11 je postigla Jelena Musić, dok je 10 dodala Glomazić.