RK TREBJESA

U okviru III i IV kola pionirske lige za rukometašice rođene 2006. godine i mlađe, pionirke RK Trebjesa su ostvarile treću ovosezonsku pobjedu. Savladali su ekipe ŽRK Maestral rezultatom 15 : 6 , i ekipu Feniska sa 16 : 8.

RK Trebjesa – ŽRK Maestral 15 : 6 (9 : 2).
RK Trebjesa : Živković 12 odbrana 1 gol, Dubljević 2 odbrane , Kokotović 6 , Bojanić , Marjanović ,Mićković, Pejović, Orbović, Bajović 1,Gagović 2,Knežević, Savić,Malović ,Bojanić E , Vukićević 3, Kokotović.
ŽRK Maestral: Kuburović, Sučević ,Vuković, Popović, Palikuća, Lazarević, Begović 4,Vasalić,Veljović 2, Andrić, Simović, Tomanović, Skobalj, Koprivica.
Od početka utakmice pionirke kontrolišu igru i rezultat, te na poluvrijeme odlazimo pri rezultatu 9:2.
“Drugo poluvrijeme priliku dobijaju naše mlađe igračice, a neke od njih u svom debiju postižu i svoje prvijence za naš pionirski i tim. Na kraju utakmice rezultat je glasio 156 za naše Medvjedice”, saopšteno je iz RK Trebjesa.
U listu strijelaca upisale su se Anastasija Kokotović sa 6, Jelena Vukićević sa 3, Milena Gagović sa 2, dok je Vanja Živković na golu imala 12 uspješnih intervencija .
RK Trebjesa – RK Feniks 16: 8 ( 9: 2 )
RK Trebjesa : Živković 10 odbrana1 sedmerac , Dubljević 2 odbrane , Kokotović 8 , Goranović , Marjanović ,Mićković, Pejović ,Orbović 1, Bajović 2 ,Gagović ,Knežević ,Savić, Malović, Bojanić E 3, Vukićević 1,Kokotović 1.
RK Feniks: Vuković 3, Bijelić 2, Kalezić, Petrović 1, Srbljanović 1,Vukadinović 1,Radulović,Medojević,Crnogorčević, Roganović, Stijepović, Vlahović, Lazović, Jovanović.