Košarkaši Sutjeske II poraženi su u Ekonomskoj školi u 2. kolu I B lige od Gorštaka 80:64. Najbolji kod domaćina bili su Vuković i Otašević sa 14, odnosno 15 poena. Za goste su nastupali Miranović i Šućur (bivši igrači Sutjeske).

Nikšićani su dobro krenuli, parirali protivniku do pred kraj prve četvrtine, kada je bilo 17:17, a nakon toga nijesu imali snage da se nose sa iskusnijom i snažnijom ekipom.

Do poluvremena je već bilo nedostižnih 12 razlike za Gorštak.

Golobradi momci, koje sa klupe predvodi Migo Kovač, ni u drugom dijeli nijesu imali šansu da stignu veliko vođstvo.

Nakon samo 5 minuta igre u 3. kvartalu na semaforu je bilo 38:57, a na kraju četvrtine 44:68.

U poslednjem periodu igre šansu za Gorštak dobili su namlađi igrači, pa je Sutjeska ublažila prednost.

Utakmica je završena rezultatom 64:80.

Za gostujući sastav odličnu partiju je pružio Marko Miranović sa 14 poena (najefikasniji igrač gostiju uz Medenicu, koji je postigao 15 poena). Krsto Šućur je takodje imao zapažen učinak. Za samo 7 minuta na parketu, Nikšićanin je postigao 11 poena (šut iz igre 6/8).

U domaćoj ekipi najbolji su bili Đorđe Otašević sa 15, i Nikola Vuković sa 14 poena.

Sutjeska II u narednom kolu gostuje Zeti.