Pioniri RK Trebjesa doživjeli su minimalni poraz na startu pionirske lige RSCG, RK Trebjesa – RK Mornar 18: 19 (11:7).

Nikšićani su prvo poluvrijeme odigrali odlično. Ipak, u drugom poluvremenu brojna isključenja su ih omela da meč privedu kraju u njihovu korist. U redovima Trebjese odličan je bio Baltić na golu sa 20 odbrana, dok su u napadu najbolji bili reprezentativci Đurković i Matijašević sa 6 golova. U redovima Mornara istakli su se reprezentativci Radić sa 9 i Dević sa 4 gola.

Za RK Trebjesa igrali su: Baltić 15 odbrana, Bijelić, Rogač, Bećirović, Božović 1, Varajić D 2, Varajić M, Matijašević 6, Đurković 6, Jovović 2, Bulajić 2.
RK Mornar činio je sastav: Hadžiristić, Gvozdenović 1, Ražnatović 1, Gvozdenović D, Kaluđerović 2, Džaković 2, Martinović, Dević 4, Mirković, Vojinović, Radić 9(2), Dedić, Joković, Žaković, Andrijašević.