U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Ozrinići ubjedljivo savladali Kočane-M:tel, rezultatom 9:1.

Ozrinići su od prvog minuta susreta nametnuli svoj ritam igre i zasluženo došli do nova tri boda.
Pitanje pobjednika rijeseno je već u prvom poluvremenu pri rezultatu od 4:0.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan crveni karton zbog igranja rukom: Stevan Perović (KMF Kočani-M:tel).
Po dva pogodka na ovom susretu postigli su: Saša Nikolić (16 i 21. minut), Filip Mitrović (27 i 28. minut) i Miloš Janjušević (28 i 31. minut), a po jedan Milan Lakčević (4. minut), Nemanja Ćetković (18. minut) i Saša Drobnjak (20. minut).
Počasni pogodak za Kočane-M:tel postigao je Aleksandar Đuranović (34. minut).
Nakon ubjedljivog poraza M:tel drži sve u svojim rukama za play-off, pod uslovom da u poslednje kolo savlada Humce-Elit Les.
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.