Peto i šesto kolo Studentske basket lige u igri 3×3, odigrano je proteklog vikenda u salama Košarkaškog centra Gimnazija Slobodan Škerović.

U grupi A, prvo mjesto dijele: Elektro Čarapić, Ziksovci, 3MF i Azilanti, sa po pet pobjeda i jednim porazom.

U grupi B, ekipa Plavog dvora i dalje je bez poraza, uz koš razliku 90:17.

Drugo mjesto zauzimaju momci sa simpatičnim nazivom ekipe “Aj viđi”, sa samo jednim porazom, uz koš razliku 93:28.

Rezultati 5. i 6. kola:

Grupa A:

V kolo:

Luksemburg – 3MF 5:10

Luksemburg: Milunović 3, Kovačević 2, Stojanović , Šarović.

3MF: Miranović 5, Božović , S. Đukić , F. Đukić 5.

Jugoslavija –Elektro Čarapić 9:10

Jugoslavija: Grbović 5, Leković ,Vučinić 3, Popović 1.

Elektro Čarapić: S. Čarapić 4, I. Čarapić 4, Dubljević 2.

Ziksovci-Milvol 12:10

Ziksovci: Aligrudić, Vujanović 5, Rajović 7.

Milvol: Lopušina 4, Raičević 4, Zeković 2.

Elmont- Berane 8:6

Elmont: Jauković 2, Radović 4, Mijatović 2, Milović.

Berane: Lutovac 2, Šćekić, Saičić, Pešić 4.

Azilanti– Flop 9:3

Azilanti: Jovanović 4, Krunić, Tomašević 5.

Flop: Žarković, Pićurić 1, Ražnatović 1 , Mijušković 1.

VI kolo

3MF – Flop 11:6

3MF: Miranović 4, Božović 2, S. Đukić , F. Đukić 5.

Flop: Žarković 1, Pićurić, Ražnatović , Mijušković 5.

Berane-Azilanti 12:13

Berane: Lutovac 2, Šćekić 5, Saičić 3, Pešić 2.

Azilanti: Jovanović 5, Krunić 2, Tomašević 6.

Milvol-Elmont 4:9

Milvol: Lopušina 2, Raičević 1, Zeković 1.

Elmont: Jauković 3, Radović 2, Mijatović 4, Milović.

Elektro Čarapić – Ziksovci 8:7

Elektro Čarapić: S. Čarapić 2, I. Čarapić 2, Dubljević 4.

Ziksovci: Aligrudić, Vujanović 4, Rajović 3.

Luksemburg-Jugoslavija:9:11

Luksemburg: Milunović 3, Kovačević 4, Stojanović 2 , Šarović.

Jugoslavija: Grbović 6, Leković 1 ,Vučinić, Popović 4.

Grupa B:

V kolo

Aj viđi- Klada 20:0

Aj viđi: Manojlović, Mašanović, Zuber .

Galapagos–Amigos 20:0

Galapagos: M. Cupara , Raičević , Abramović , Beljkaš .

Arhing team-Hemoroidi 5:9

Arhing team: Bajramspahić 2, Rabrenović 1, Rakčević 2.

Hemoroidi: Veljić 3, Đokić 4, Jašarović 2.

Boban Rajović – Plavi dvor 2:9

Boban Rajović: Janković 1, Ćaćić 1, Mijatović, Strunjaš.

Plavi dvor: Bailović 1, Lazović 1, Sekulić 7, Kartal.

Ekipa za basket-DBZ 0:20

DBZ: Blagojević, Peković, Kastratović, Radović.

VI kolo

Aj viđi- DBZ 12:8

Aj viđi: Manojlović, Mašanović 10, Zuber 2 .

DBZ: Blagojević 2, Peković 4, Kastratović 2, Radović.

Plavi Dvor – Ekipa za basket 20:0

Plavi dvor: Bailović, Lazović, Sekulić,Kartal.

Hemoroidi – Boban Rajović 11:8

Hemoroidi: Veljić 3, Đokić 1, Jašarović 7.

Boban Rajović: Janković 4, Ćaćić 1, Mijatović 3, Strunjaš.

Amigos-Arhing team:0:20

Arhing team: Bajramspahić , Rabrenović , Rakčević .

Klada – Galapagos 0:20

Galapagos: M. Cupara, Raičević , Abramović , Beljkaš.

Narednog vikenda igraju se utakmice 7. i 8. kola.
U grupi A, sastaju se:

14.11. 12:00 Jugoslavija-3MF

14.11. 12:00 Ziksovci-Luksemburg

14.11. 12:20 Elmont-Elektro Čarapić

14.11. 12:20 Azilanti-Milvol

14.11. 12:40 Flop-Berane

14.11. 13:40 3MF-Berane

14.11. 13:40 Milvol-Flop

14.11. 14:00 Elektro Čarapić-Azilanti

14.11. 14:00 Luksemburg-Elmont

14.11. 14:20 Jugoslavija –Ziksovci.

U grupi B, parovi su:

14.11. 12:40 Galapagos-Aj viđi

14.11. 13:00 Arhing team-Klada

14.11. 13:00 Boban Rajović-Amigos

14.11. 13:20 Ekipa za basket-Hemoroidi

14.11. 13:20 DBZ- Plavi dvor

14.11. 14:20 Aj viđi-Plavi dvor

14.11. 14:40 Hemoroidi-DBZ

14.11. 14:40 Amigos-Ekipa za basket

14.11. 15:00 Klada-Boban Rajović

14.11. 15:00 Galapagos-Arhing team.