Utakmice 7. i 8. kola Luštica bay Studentske lige Crne Gore u basketu 3×3 odigrane su proteklog vikenda na terenima Košarkaškog centra Gimnazije Slobodan Škerović u Podgorici.

Svi rezultati:

Grupa A:
VII kolo:

Jugoslavija-3MF 13:5
Jugoslavija: Grbović 9, Leković 2 , Popović 2.
3MF: Miranović 2, Božović 1 ,Pejaković , F. Đukić 2.

Ziksovci-Luksemburg 13:8
Ziksovci: Aligrudić 2, Vujanović 6, Rajović , Grujić 5.
Luksemburg: Milunović 4, Stojanović 3, Šarović 1.

Elmont- Elektro Čarapić 10:1
Elmont: Jauković  2, Radović  8, Milović.
Elektro Čarapić: S. Čarapić 1, I. Čarapić, Dubljević .

Azilanti-Milvol 20:0
Azilanti: Jovanović, Prodanović, Tomašević .

Flop-Berane 13:7
Flop: Žarković 4, Pićurić 4, Mijušković 5.
Berane: Pešić 1, Popović 5, Sajičić 1.

VIII kolo:

3MF –Berane 14:9
3MF: Miranović 3, Božović 2, Pejaković 3, F. Đukić 6.
Berane: Pešić 2, Popović 4, Sajičić 3.

Milvol-Flop 0:20
Flop: Žarković, Pićurić, Mijušković.

Elektro Čarapić-Azilanti 9:10
Elektro Čarapić: S. Čarapić 4, I. Čarapić 4, Dubljević 1.
Azilanti: Jovanović 5, Prodanović 3, Tomašević 2.

Luksemburg-Elmont 8:10
Luksemburg: Milunović, Stojanović 4, Šarović 4.
Elmont: Jauković 3, Radović 5, Milović 2.

Jugoslavija-Ziksovci 15:6
Jugoslavija: Grbović 4, Leković 3, Popović 8.
Ziksovci: Aligrudić 1, Vujanović 2, Rajović 3, Grujić.

Grupa B:

VII kolo:

Galapagos–Aj Viđi 13:6

Galapagos: M. Cupara 3, Raičević 5, Abramović, Beljkaš 5.
Aj viđi: Manojlović 4, Mašanović, Zuber 2.

Boban Rajović – Amigos 20:0
Boban Rajović: Janković, Ćaćić, Mijatović, Strunjaš.

Ekipa za basket-Hemoroidi 4:6
Ekipa za basket: Janketić 2, Milošević 1, Mirković 1.
Hemoroidi: Đokić 1, Jašanović 1, B. Veljić, V. Veljić 4.

DBZ-Plavi Dvor 6:4
DBZ: Perovanović 2, Peković 2, Kastratović 2.
Plavi Dvor: Sekulić 4, Lazović , Bajilović.

VIII kolo:

Aj viđi- Plavi Dvor 5:12
Aj viđi: Manojlović, Mašanović 4, Zuber 1.
Plavi Dvor: Sekulić 7, Lazović 1, Bajilović 4.

Hemoroidi – DBZ 11:4
Hemoroidi: Đokić 3, Jašanović 6, B. Veljić 2, V. Veljić .
DBZ: Perovanović 1, Peković 2, Kastratović 1.

Amigos- Ekipa za basket 0:20
Ekipa za basket: Janketić, Milošević, Mirković.

Klada – Boban Rajović 0:20
Boban Rajović: Janković, Ćaćić, Mijatović, Strunjaš.

Galapagos-Arhing team 20:0
Galapagos: M. Cupara, Raičević, Abramović, Beljkaš.