Kadeti fudbalskog kluba Sutjeske ostvarili su novu pobjedu u predstojećem prvenstvu i nalaze se na prvom mjestu. Oni su u gostima savladali ekipu Grblja u utakmici 9. kola crnogorske Kadetske lige sa rezultatom 0:3.

Golove su postigli Ivan Mićunović u 40. minutu, Boris Pajović u 50. minutu i Milutin Osmajić u 70. minutu.

U narednom meču Sutjeska dočekuje ekipu Mornara, dok će Grbalj otići u goste prošlogišnjem šampionu.

Za tim Sutjeske nastupali su: Ivan Mićunović, Boris Pajović, Milutin Osmajić, Novica Eraković, Lazar Ćosović, Darko Mićanović, Vladan Bubanja, Anto Babić, Ivan Tomašević, Velimir Vlahović, Balša Bajović, dok su za poraženi tim igrali: Đorđije Vučićević, Andrej Vraneš, Nikola Stanišić, Božidar Marić, Miloš Ivančević, Ljubomir Kovačević, Filip Rađenović, Ivan Kovačević, Goran Ilić, Stefan Mršulja i Nemanja Zoran.