Završeno je i drugo kolo kadetske Superlige, u kojem su pobjede izvojevale ekipe Budućnosti, Mornara, Studentskog centra i MNE Team-a.

Ibar – Budućnost 63:78 (20:24, 15:20, 16:19, 9:15)
Košarkaši Budućnosti riješili su u Rožajama sve četvrtine u svoju korist, pa je ubjedljiva pobjeda, druga u Superligi, logičan epilog utakmice. Raspoloženi Drobnjak i drugovi su na kraju prvog poluvremena imali 9 poena viška (35:44), da bi na startu trećeg stekli dvocifrenu prednost, koju nisu ispuštali do posljednje sirene. Najbolji akter meča bio je kadetski reprezentativac Crne Gore Igor Drobnjak sa 27 poena, a odlični su bili još Radusinović sa 13, Brnović 12 i Alivodić 11. U poraženoj ekipi izdvojili su se Bralić sa 19, Cikotić sa 16 i Fetahović sa 12 pogodaka.

Mornar – Primorje 1945 58:45 (13:12, 10:9, 19:6, 16:8)
U utakmici sa malim brojem poena košarkaši Mornara su na svom parketu porazili goste iz Herceg Novog. Nakon izjednačenog prvog poluvremena (23:21), presudna za sudbinu meča bila je treća dionica, koji su domaći dobili rezultatom 19:6 (42:27), riješivši pitanje pobjednika već u 30. minutu. Neefikasni gosti nisu imali snage za preokret i dva boda su ostala u Baru. Najbolji u pobjedničkoj ekipi bili su Šuša sa 16, Pešić sa 15 i Labović sa 10 poena, dok je u poraženom timu jedini sa dvocifrenim košgeterskim učinkom bio Vukojević (14).

Pljevlja – MNE Team 52:95 (13:31, 10:19, 14:26, 15:19)
Najubjedljiviji trijumf u drugoj rundi ostvarili su Nikšićani na crnogorskom sjeveru. Već nakon prve dionice (13:31) bilo je prilično jasno kako će se ovaj meč završiti, a po isteku 20. minuta dileme više nije bilo (23:50). Do kraja meča gosti su uvećavali razliku, koja je na kraju iznosila čak 43 poena. U pobjedi tima iz grada pod Trebjesom blistao je Tončić sa 24 poena, a odlično ga je pratio Mrdak sa 17. U timu domaćina odskočili su Obrenić sa 15 i Terzić sa 13 pogodaka.

Studentski centar – Sutjeska 66:58
Sutjeska je 4 ipo minuta prije kraja susreta u Podgorici imala vođstvo od 5 poena (51:56), ali je domaćin parcijalom 15:2 preokrenuo i upisao drugi trijumf u Superligi. Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Jovanović sa 22 poena, a odlični su bili Vlahović sa 16 i Marinović sa 10 poena. U Sutjesci je najviše pokazao Vulević sa 21 poenom, dok ih je Krivokapić dodao 10.