Ženski rukometni klub (RK) „Trebjesa Noa“ je u jučerašnjem meču savladao ekipu Podgorice rezultatom 27:20 u dvorani Univerziteta Podgorica.

Nikšićanke su odmah na startu pokazale da su u sjajnoj formi, a odličnom igrom „dozvolile“ su ekipi domaćina jednocifren broj golova. Rezultat nakon 30 minuta igre bio je 16:9 u korist ekipe koji sa klupe predvodi Miloš Perović.

U drugom poluvremenu, najmlađe članice rukometnog kluba Trebjesa su dobile priliku i opravdale svoju minutažu, posebno u domenu odbrane.

Pobjeda „Medvjedica“ je bila sigurna, budući da su od prvog do zadnjeg minuta kontolisale meč, pa i sasvim zasluženo slavile.

Na golu je bila sjajna Gezović sa 14 odbrana, dok se u napadu čak osam igrača upisalo u listu strijelaca.

Strijelce je predvodila Kristina Peković sa šest golova, dok su se Ašanin, Varajić i Bubanja po četiri puta upisale u listu strijelaca.

Bećirović i Lalatović su postigle po tri, Blečić je postigla dva, dok se Mijanović jednom upisala u listu strijelaca.