Rukometašice Levalee 2010 osvojile su prvo mjesto na turniru ”Voljenom gradu 2017”, koji se prethodnog vikenda održao u Mostaru.

Nikšićanke su u finalu sasvim zasluženo pobjedile ekipu Lokomotive, koja je bila domaćin turnira, rezultatom 18:14.

Bolja igra u odbrani i siguran napad, krasili su igru Nikšićanki u prvom poluvremenu, koje su ovaj period riješile u svoju korist rezultatom 10:8.

U drugom poluvremenu rukometašice Levalee su zaigrale još agresivnije, a protivnička ekipa nije imala odgovor na odličnu igru Nikšićanki.

Mina Mandić iz redova Levalee, proglašena je za najboljeg golmana turnira.

“Kanarinke” su tokom dva dana savladale tri prvoligaške ekipe iz Bosne i Hercegovine, te zasluženo podigle pehar namijenjen osvajaču turnira.

Pomenuti turnir je bio odlična provjera pred odlučujući meč za plasman u finale Kupa Crne Gore, u kojem će Nikšićanke narednog vikenda ugostiti ekipu Danilovgrada.