KMF Pop KMF Kairat

U drugom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Pop izgubio od Kairata, rezultatom 7:4. Sjajna i uzbudljiva utakmica sa dosta prilika i golova viđena je između dvije ekipe, a uspješniji su bili igrači Kairata.

Tokom čitave utakmice Kairat je imao prednost i tako sasvim zasluženo upisao prvu pobjedu u novoj sezoni.
Dvostruki strijelci za Kairat na ovom susretu bio su: Luka Šofranac (4. i 35.minut) i Miloš Ristić (29. i 36.minut), dok su po jedan gol postigli: Nemanja Kosović (7.minut), Đorđe Mirković (13.minut) i Danilo Kosović (40.minut).
Na drugoj strani tri gola za svoju ekipu postigao je Aleksandar Bezmarević (8, 12. i 21.minut) dok je jedan gol dao Goran Delić (31.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Miloš Ristić (KMF Kairat).