U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Gornje Polje pobjedilo Župu, rezultatom 9:7. U utakmici bez rezultatskog značaja između dvije ekipe viđen je veliki broj golova, a Gornje Polje je potpuno zasluženo došlo do pobjede.

Prvo poluvrijeme je završeno 4:3 u korist Gornjeg Polja.
Nastavak susreta se igrao gol za golom, sve do deset minuta prije kraja susreta kada je Gornje Polje slomilo otpor Župe.

Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, bez žutih kartona.

Četiri gola na ovom meču za ekipu Gornjeg Polja postigao je Darko Gezović (4, 9, 27 i 39. minut), dva gola je postigao Lazar Božović (35 i 36. minut), dok su po jedan postigli Ivan Međedović (8. minut), Đorđije Mirković (11. minut) i Joko Tomanović (30. minut).

Za Župu trostruki strijelac bio je Nikola Radulović (2, 19 i 27. minut), dva gola je dao Miloš Kovačević (37 i 40. minut), a po jedan gol su dali Rašo Đikanović (17. minut) i Miloš Krulanović (22. minut).

Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su obavili dobro svoj dio posla.

U 15. kolu opštinske lige u malom fudbalu, Gornje Polje pobjedilo Župu, rezultatom 9:7.

U utakmici bez rezultatskog značaja između dvije ekipe viđen je veliki broj golova, a Gornje Polje je potpuno zasluženo došlo do pobjede.