Mladi Nikšića Džudo klubu Onogošt pripalo drugo mjesto

Na trećem Međunarodnom turniru Kup Tivta, za mlađe uzraste, koji se održao u subotu do zlata je ubjedljivo stigao Stanko Vujović u kategoriji do 42 kilograma u konkurenciji starijih pionira, dok je Aleksandru Radoviću u istoj konkurenciji u kategoriji 46 kilograma pripalo treće mjesto, prenosi Analitika.

Dan kasnije u Prištini, odličan nastup imali su kadeti Vuk Mijušković, Vasko Kecojević, Nikola Gezović i mlađi senior Lazar Mrvaljević.
Turnir se održao u konkurenciji kadeta i mlađih seniora a u konkurenciji 17 džudo klubova, DŽK Onogošt je zauzeo drugo mjesto u ukupnom plasmanu.
Prvo mjesto je pripalo Džudo klubu „Ipon“ iz Peći dok je treće mjesto zauzeo domaćin DžK „Polici“ iz Prištine.
Iz Onogošta, zlato su osvojili Vuk Mijušković i Nikola Gezović, drugi je bio Vasko Kecojević dok je treće mjesto pripalo Lazaru Mrvaljeviću.
Nakon što je u konkurenciji kadeta osvojio prvo mjesto, Nikola Gezović je nastupio i u konkurenciji mlađih seniora te nakon odličnih mečeva stigao do trećeg mjesta.