Sastav Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje izgubio je u četvrtfinalnom meču Luštica Bay Studentske futsal lige od ekipe Ekonomskog fakulteta, rezultatom 2:1.

Meč ova dva fakulteta opravdao je epitet derbija. Na terenu je tokom cijelog meča vladala velika borba, a za nijansu su u ovoj utakmici bili bolji Ekonomisti. Oni su golovima Miličića i Ristića u finišu prvog poluvremena poveli i stekli, ispostaviće se kasnije, nedostižnu prednost.

Difovci su u drugom poluvremenu počeli sa dobrom odbranom i čestim kontranapadima, što je i urodilo plodom, kada je u 36. minutu Palević smanjio vođstvo Ekonomskog. Međutim ekipa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje nije mogla do kraja meča da poravna rezultat, te su tako ovog puta ostali bez plasmana u polufinale.