U desetom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Dekor Iva savladala Baja Pivljanina, rezultatom 3:2.
Sjajna fudbalska predstava između dvije ekipe u kojoj je Dekor Iva na “iskustvo” došla do tri boda.
Nakon početnog ispitivanja snaga između dvije ekipe, Dekor Iva je stigla u vođstvo tri minuta prije kraja prvog dijela igre, a gol je postigao Božidar Popović.
Na 2:0 povisio je Marko Nikčević u 27. minutu. Dekor Iva je nastavila da igra u istom ritmu pa se u 32. minutu drugi put na ovom susretu u listu strijelaca upisao Božidar Popović.
Nepuna dva minuta kasnije, Bajo Pivljanin se vraća golom Novice Ćalasana.
U 34. minutu Novica Ćalasan postiže svoj drugi gol na ovom susretu.
Isti igrač imao je šansu iz penala da svojoj ekipi donese bod, ali je njegov udarac sjajno odbranio golman Dekor Ive.
Do kraja utakmice nije bilo izrazitih prilika na obje strane pa je Dekor Iva sačuvala gol prednosti.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Božidar Popović (KMF Dekor Iva).