Omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore pobijedila je juče u Skoplju, u prijateljskom susretu, selekciju Makedonije rezultatom 4:3.

Naši reprezentativci su se trijumfom revanširali za minimalni poraz u prvom duelu koji je odigran u utorak.
Crnogorska selekcija bila je efikasna u ovom meču, postignuvši četiri gola.
Prvi i jedini pogodak u prvom poluvremenu postigao je Ilija Vukotić i to u 1. minutu.
U drugom dijelu utakmice, golove za našu selekciju postigli su Pavle Krstović i Aleksa Marušić.
Krstović je bio precizan u 49. i 59. minutu, dok je Nikšićanin Marušić protivničku mrežu zatresao u 58. minutu.

Pogotke za ekipu domaćina postigli su Enis Fazlagić u 61, Dime Mitrovski u 63. i Kiril Ristovski u 72. minutu.

Mitrovski je u samom finišu imao priliku i da izbori remi, ali je golman crnogorske reprezentacije bio na visini zadatka.