Bulajić nanio prvi poraz Ozrinićima

U derbiju 12. kola opštinske lige u malom fudbalu, Dekor Iva savladala Ozriniće, rezultatom 3:2.

Utakmica sa dosta prilika na obje strane, a Dekor Iva preokretom u drugom poluvremenu stiže do pobjede i nanosi prvi poraz Ozrinićima.
U šestom minutu igre Ozrinići preko Milana Lakčevića stižu do prednosti. U 17. minutu penal nije iskoristio Božidar Popović, ali minut kasnije iskupljuje se i donesi prednost od 2:0 svojoj ekipi.
U poslednjem minutu prvog poluvremenu Dekor Iva smanjuje prednost golom Marka Golovića.
U drugom poluvremenu briljirao je golman Dekor Ive, Zoran Vojvodić koji se par dobrih intervencija sačuvao svoj gol.
Kaznu za promašaje Ozrinića iskoristila je Dekor Iva i sa dva gola Stevana Bulajića u 37. i 40. minutu stigla do veoma važne pobjede.
Utakmica sa mnogo tenzija i prekršaja, a sudije su pokazale tri žuta kartona: Nemanja Ćetković i Ivan Barović (KMF Ozrinići) i Zijad Adrović (KMF Dekor Iva).
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su odradili dobro svoj dio posla.