mladi niksica Budućnost bolja od Trebjese NOA

Rukometašice Budućnosti ostvarile su treću pobjedu u Mini ligi za prvaka Crne Gore. Izabranice Dragana Adžića u Nikšiću su savladale su ekipu Trebjesa Noa rezultatom 44:20 (20:10).

Bio je to svojevrsni praznik rukometa budući da je ovo prvi susret popularnih „medvjedica“ sa šampionskom ekipom Budućnosti. Rukometašice Trebjese su pružile dostojan otpor do 20 minuta rezultat je bio 11:7, na poluvremenu 20:10 .
U nastavku ekipa Budućnosti je pokazala svoju prepoznatljivu igru sa jakom odbranom i tranzicionom igrom pa je rezultat u 50 minutu glasio 30:15, a kod „medvjedica“ šansu su dobili svi da odigrajusa renomiranim protivnikom.

Trebjesa NOA: Gezović (jedna odbrana), Raičević (jedna odbrana), Pandurević (deset odbrana, jedan sedmerac), Mijanović 2, Bojović, Nikolić, Peković 3, Milović, Koprivica 1, Blečić 1, Rajković 1, Ašanin 10, Varajić 1, Adžić, Lalić, Lalatović 1.