Naši sugrađani, mladi rukometaši, Boris Šekarić i Stefan Čizmović bili su akteri veoma kvalitetnog i neizvjesnog duela između Strumice i Borca u okviru SEHA lige.

Utakmica je završena neriješeno 30:30, a domaća ekipa je za minut i 15 sekundi nadoknadila tri gola zaostatka.

Svo vrijeme su gosti iz Banja Luke bili u prednosti, pokazali su kvalitet više, u nekoliko navrata imali i plus četiri, poslednji put u 50.minutu – 26:22, da bi u 56.minutu bilo 29:26 za goste, a onda su smušenost Banjalučana iskoristili odlični Stefan Čizmović i drugovi i osvojili zlata vrijedan bod.

U redovima domaćina pivotmen Čizmović je postigao četiri, dok je desno krilo Šekarić bio jedan od najboljih u ekipi Borca sa pet postignutih golova.

Najefikasniji kod domaćih je bio Čanturija sa 13 golova, a pritom je golman Blagojče Trajkoski bio odličan sa 18 odbrana.