U utakmici za treće mjesto Opštinske lige u malom fudbalu, Astal pobjedio Ozriniće, rezultatom 5:4.

Igrao se treći minut utakmice kada je Astal preko Đorđa Mirkovića stigao do prednosti. Dva minuta kasnije isti igrač je povisio na 2:0.
U sedmom minutu Ozrinići preko Miloša Janjuševića smanjuju rezultat.
U devetom i 11. minutu Saša Drobnjak iz ekipe Ozrinića imao je dobre dvije prilike za pogodak, ali je Radović odlično intervenisao.
Minut kasnije kazna je stigla na drugoj strani, Rade Mićanović je uputio udarac, lopta se odbila od Mitrovića i završila u mreži Ozrinića.
Odličnu priliku za Astal u 14. minutu propuštio je Srđa Kosović, njegov šut je završio na stativi.
U 15. minutu Milan Lakčević je imao priliku za pogodak ali je Radović bio na visini zadatka. Minut kasnije još jedna prilika za Ozriniće, ovog puta šansu je imao Saša Drobnjak ali je Radović još jednom sjajno intervenisao.
Uzvratio je Astal preko Bubanje, a zatim i Mićanovića, ali je Barović oba puta sjajno reagovao.
Minut kasnije kazna za promašaje Astala je stigla, pa je tako Drobnjak smanjio na 3:2.
U poslednjem minutu prvog dijela susreta, Nemanja Kosović je postigao gol za svoju ekipu. Na odmor se otišlo sa rezultatom 4:2 u korist Astala.
U četvrtom minutu drugog poluvremena sjajan solo prodor Ćetkovića koji je nesebično odigrao za Drobnjaka ali je njegov udarac otišao tik pored desne stative.
U narednom napadu šansa za Bubanju ali je Barović maestralno intervenisao.
Igrao se 30. minut kada je Astal preko Nikole Lalića stigao do prednosti od 5:2.
U 32. minutu Miloš Janjušević postiže svoj drugi pogodak na ovom susretu za ekipu Ozrinića.
Dva minuta kasnije Ozrinići se vraćaju u igru pogodkom Filipa Mitrovića.
Igrao se 37. minut kada je Janjušević imao sjajnu priliku da poravna rezultat ali je promašio cijeli gol iz neposredne blizine.
Dva minuta prije kraja susreta odlično su kombinovali igrači Astala, a šut Lalića završio je na stativi.
Utakmicu je mogao da riješi Đorđe Mirković ali je pogodio stativu.
Do kraja susreta nije bilo pogodaka pa je tako Astal osvojio treće mjesto.